Joanna Klimas dla Gino Rossi

Marki Gino Rossi i Joanna Klimas połączyły siły. Przepiękne torby zaprojektowane przez Joannę Klimas dla Gino Rossi to luksusowy dodatek w tym sezonie.

Joanna Klimas już od 1995 roku rozwija swoją największą pasję, dążąc do tego, by moda była czymś więcej niż tylko ładnym opakowaniem. Charakterystyczne dla jej stylu jest wykorzystanie prostych, subtelnych form o doskonałej konstrukcji. Konsekwentne trzymanie się wyznaczonej stylistyki zaowocowało licznymi wyróżnieniami oraz publikacjami podkreślającymi znaczenie projektantki dla rozwoju polskiej mody. Ikona minimalizmu uznawana jest za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet sztuki i biznesu według rankingu Home&Market.

Kolekcja Joanna Klimas for Gino Rossi składa się z pięciu modeli w niebanalnych wersjach kolorystycznych. Granat, śliwka, zimna i klasyczna szarość to wspaniała odskocznia od bezpiecznej czerni. Ponadczasowość to kolejny niewątpliwy atut torebek sygnowanych nazwiskiem projektantki – wysoka jakość wykonania połączona z klasycznym wyglądem sprawia, że nie będą jedynie sezonową zachcianką, a praktycznym dodatkiem na lata.

Tekst: Gino Rossi