Mamy przyjemność ogłosić, iż w najbliższą sobotę (1.04), w atelier Joanny Klimas przy ul. Nowolipki 2 w warszawie, rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie: SAMPLE SALE wszystkich produktów dostępnych z poprzednich kolekcji. Projektantka po raz pierwszy w pełni udostępni ją swoim klientkom! To niezwykła okazja, aby nabyć zjawiskowe kreacje w okazyjnych cenach. Wiele z nich dostępnych będzie w pojedynczych sztukach. Sample sale, to również możliwość poznania Joanny Klimas, która podzieli się swoim doświadczeniem, porozmawia i doradzi każdej klientce. Pragniemy, aby akcja stała się pretekstem do interesującej wymiany zdań o stylu polskich kobiet i współczesnej modzie, z jedną najbardziej renomowanych polskich designerek. Wyprzedaż w atelier na warszawiskich Nowolipkach będzie trwała w godzinach od 10:00 – 17:00.

Tego samego dnia, od godz. 18:00 rozpocznie się druga część wyprzedaży – online sale – w sklepie internetowym Joanny Klimas. Potrwa ona do 03.04.2017r. Do godz. 10:00.

Kolekcja składa się z oryginalnych projektów, które kierujemy do nowoczesnej, dojrzałej i pewnej siebie Kobiety. Jej podstawę stanowią dwa wyraziste kolory: czerwień, która jest stałym elementem trendów od kilku lat oraz zieleń, równie efektowna, ale wyrafinowana, niezwykle elegancka i tajemnicza. Wśród kolekcji znajdziemy m.in. Seksowne, kobiece garnitury podkreślające niezależność i moc kobiet, delikatne sukienki o minimalistycznym kroju z lekkich tkanin oraz klasyczne spodnie w rozmaitych kolorach. Zdecydowanie bardziej casualowa część kolekcji to marynarki, płaszczyki, dzianinowe kurteczki z nowatorskiego materiału we wzory. Dodatkowo, dostępna będzie również kultowa kolekcja logo game, której główny motyw stanowią literki z imienia i nazwiska projektantki, tworzące ory-ginalny deseń. T-shirty, bluzki a nawet dzianinowe sukienki, to doskonały element outfitu na wiosnę.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Kobiety do odwiedzenia atelier oraz sklepu internetowego Joanny Klimas w najbliższy weekend. Najpiękniejsze projekty, aż do 60% taniej, dostępne będą w kilkudziesięciu różnych modelach. W atelier, dostępnych będzie jeszcze więcej modeli!